قطعات یدکی ماشین آلات معدنی و راهسازی

قبول سفارش واردات و وارد کننده انواع موتورهای کامینز Cummins و لوازم یدکی موتور های کامینز در ایران

 

برای عملکرد مطمئن ، دراین مورد اصرار داشته باشید.

قطعات اصلی کامینز

قطعات مناسب. درست وقتی به آنها احتیاج دارید.

اصرار بر قطعات اصلی کامینز بهترین روش برای اطمینان از ماندگاری طولانی در تجهیزات مجهز به کامینز است.

یک تفاوتی هست

تفاوت قطعات اصلی و قطعات متفرقه کامینز همیشه براحتی قابل مشاهده نیست.

این تفاوت می تواند برای مثال اندازه حتی چند میلیمتری رینگ های پیستون باشد که در موتورهای کامینز همین تفاوت ناچیز تاثیر زیادی در افت توان موتور و روانکاری ناکافی، بالا رفتن مصرف سوخت، سایش زودرس و حتی خرابی های فاجعه بار برای موتور گردد.

در حالی که ممکن است با خرید قطعات غیر اصولی ، مقداری پول صرفه جویی کنید ، اما در طولانی مدت می تواند هزینه بیشتری برای شما داشته باشد. برای اثبات این امر ، مهندسان کامینز تست های تحلیلی کاملی را انجام دادند که قطعات اصلی Genumine Cummins را در برابر همتایان غیر اصیل خود انجام می دادند.

آزمایش شامل بازرسی بصری ، اندازه گیری های حساس ، تجزیه و تحلیل مواد و تجزیه و تحلیل شیمیایی قطعات است. نتایج زیر نشان می دهد که چرا قطعات اصلی کامینز همیشه برای قطعات کامینز شما بهتر از قطعات غیر واقعی است.

مزیت قطعات کامینز اصلی

همه قطعات به طور یکسان ساخته نمی شوند

اغلب ، آنچه شما نمی توانید ببینید همه تفاوت هایی ایجاد می کند. اجزای موتور باید از مشخصات دقیقی برخوردار باشند که از چشم انسان قابل تشخیص نیست. طراحی دقیق ، پیشرفته ترین تولید و آزمایش دقیق این امر را تضمین می کند که قطعات اصلی کامینز در سطوح کارایی ، قابلیت اطمینان و دوام مشخص شده توسط کارخانه کامینز انجام شود. آخرین مطالعه ما در مورد DPF های اصلی در مقابل DPF های “مناسب” را بررسی کنید.

قطعات بهتر ، در دسترس بودن بهتر

کیفیت قطعات اصلی کامینز فقط درصورتی که بیشتر از همه به آنها احتیاج داشته باشید اهمیت دارد. به همین دلیل است که توزیع کنندگان و فروشندگان کامینز هزاران قطعه مورد استفاده در موجودی محلی را ذخیره می کنند. و در صورت نداشتن ، می توانند سریعاً آن را از طریق شبکه جهانی لجستیک ما دریافت کنند. در هر کجا که هستید ، می توانیم قطعات اصلی Cummins مورد نیاز شما را تسریع کنیم ، به حداقل رساندن زمان خرابی و از دست دادن بهره وری. در بعضی موارد ، حتی می توانید از بین قطعات اصلی Genomine Cummins ReCon® به عنوان گزینه جایگزین کم هزینه تر انتخاب کنید.

گارانتی بهتر که خوب سفر کند

قطعات اصلی کامینز با ضمانت کامل کارخانه همراه بوده و از آرامش خاطر و محافظت مالی برخوردار است. برای هر قسمت 100٪ قطعات ، نیروی کار ، آسیب های پیشرونده و مواد مصرفی مورد حمایت قرار می گیرد ، بدون اینکه کسر شود. کامینز دارای شبکه ای از بیش از 7،100 مکان خدمات مجاز در سرتاسر جهان است که در آن از گارانتی شما تقدیر می شود و کار توسط تکنسین های دارای مجوز کامینز به پایان می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گارانتی یا پیدا کردن یک مکان سرویس مجاز در نزدیکی شما ، به سایت Quickserve.cummins.com مراجعه کنید.