تامین نیاز های صنایع معدنی و شیمیایی کشور از عمده فعالیت های وارداتی این شرکت می باشد که اهم آنها بشرح زیر است :

1- سیانور : شرکت تهران رامیتن در حال حاضر عمده ترین وارد کننده سیانور به ایران می باشد و با اخذ نمایندگی انحصاری در این زمینه و برطرف نمودن مشکلات خاص واردات این ماده موفق به تامین نیاز مصرف کننده های بزرگ آن از قبیل صنایع طلا ، مس ، روی و آبکاری شده است .

2- کربن اکتیو : این ماده مورد نیاز صنایع فرآوری طلا می باشد که شرکت تهران رامتین با وارد کردن بهترین نوع آن توانسته است که نقش مهمی در تامین نیازهای این صنایع داشته باشد .

3- لاستیک ماشین های سنگین : دامپ تراک ها از جمله ماشین آلاتی هستند که استفاده از آنها در معادن با حجم تولید بالا و همینطور پروژه های بزرگ کشور روز به روز رو به افزایش یافته بطوریکه در حال حاضر تعداد زیادی از آنها در اینگونه طرح ها مشغول به کار می باشند . تامین لاستیک های مورد نیاز این تراک ها بخاطر وجود انواع تولیدات فاقد کیفیت و استاندارد های لازم و علاوه بر آن بالا بودن قیمت آنها همواره یکی از مشکلات اجرایی استفاده از اینگونه ماشین آلات بوده است . این شرکت با بررسی ها و تلاش های فراوان به منابعی دست یافته است که می تواند این لاستیک ها را با بهترین کیفیت و بالا ترین استاندارد ها با حداقل قیمت تامین نماید .

4- مقره سرامیکی : مقره های سرامیکی کاربرد وسیعی در تجهیزات انتقال برق دارند و این شرکت با واردات آنها طبق استاندارد های معتبر بین المللی نقش مهمی را در تامین نیاز بازار به عهده گرفته است .

5- مفتول استنلس استیل : این ماده نیز که در صنایع تولید تجهیزات برق استفاده گسترده ای دارد جزو واردات این شرکت می باشد .

6- دی فنیل گوانیدین : این ماده که در صنایع لاستیک سازی کشور مصرف دارد جزو اقلام وارداتی این شرکت می باشد .

نمایش نتیجه های تکی