کربنات پتاسیم (potassium carbonate)

کربنات پتاسیم (potassium carbonate)

شرکت تهران رامتین عرضه کننده انواع مواد شیمیایی به ویژه کربنات پتاسیم صنعتی به صورت عمده می باشد.

کربنات پتاسیم (K2CO3) چیست ؟

بررسی اجمالی محصول

کربنات پتاسیم (K2CO3) یک محلول قلیایی آلی شفاف و بی بو یا یک ترکیب شیمیایی جامد سفید و بی بو است که به شکل گرانول بلور یا پودر موجود است. K2CO3 همچنین به عنوان کربنات پتاس شناخته می شود و در کودهای شیمیایی ، آکروشیمیایی، شیشه های مقاوم در برابر حرارت ، صابونها و در ساخت سایر ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت تهران رامتین چندین درجه کربنات پتاسیم را در ایران به مشتریان عرضه می کند.

K2CO3 از سالها قبل برای تولید شیشه و صابون مورد استفاده قرار می گرفته است. روش های امروزی به ویژگی های اصلی ترکیب مانند توانایی آن در انتشار گرما (اگزوترمیک) تکیه می کنند و این باعث می شود که این ماده به عنوان یک آب شیرین کن مفید باشد. خاصیت جاذب آب آن در صنایع آکروشیمی و محصولات بهداشتی و زیبایی کاربردهایی پیدا می کند. علاوه بر این به عنوان ماده خشک کننده برای فرآوری میوه و همچنین در فرمولاسیون جوهرها و تونرها ، ضد عفونی کننده ها و مواد تمیز کننده استفاده می شود.

فروش

با توجه به مصارف عمده در حوزه صنعتی شرکت تهران رامتین مفتخر است واردات این ماده را از بهترین تولید کننده اروپایی انجام داده و آمادگی دریافت سفارشات کارخانجات تولیدی را دارد.

کربنات پتاسیم

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

کربنات پتاسیم (K2CO3)  وارداتی که توسط شرکت تهران رامتین عرضه می گردد ساخت کشور فرانسه بوده و از کیفیت بالایی بر خوردار است.

روش تولید

کربنات پتاسیم

کاربرد استفاده (K2CO3)

کاربردهای اصلی این ماده در صنایع زیر است :

داروسازی – آکروشیمیک ها –- محصولات تمیز کننده شیمیایی – رنگها – کود شیمیایی – تولید بیودیزل – پالایش نفت – صنایع غذایی ( تولید کاکائو و … ) – شیشه های مقاوم در برابر حرارت

× تماس با کارشناس فروش در واتس آپ