کربن فعال

کربن فعال تهران رامتین
شرکت بازرگانی تهران رامتین وارد کننده و تامین کننده کربن فعال Activated Carbon جهت مصرف کارخانجات تولیدی و صنعتی در ایران
محصولات کربن فعال ما از محصولات طبیعی مانند پوسته نارگیل ، ذغال سنگ ، چوب و غیره تأمین می شوند.
کربن فعال پوسته نارگیل

Coconut Shell Activated Carbon کربن فعال از پوسته نارگیل

کربن فعال مورد استفاده در فرآوری و استحصال طلا و دارای بالاترین ظرفیت جذب طلا می باشد
کربن فعال شسته شده در آب

Water Washed Activated Carbon کربن فعال شسته شده در آب

مورد استفاده برای تصفیه گاز ، تصفیه آب آشامیدنی ، تصفیه فاضلاب و برنامه های تصفیه آب آکواریوم و حوضچه های آب
کربن فعال شده با چوب

Wood Activated Carbon کربن فعال شده با چوب

کربن فعال شده با چوب کربنی فعال گرانولی با فعالیت بالا با خلوص اسید شسته شده است که توسط فعال سازی بخار از پوسته های نارگیل با دقت انتخاب شده تولید می شود.
کربن فعال شسته شده با اسید

Acid Washed Activated Carbon کربن فعال شسته شده با اسید

مورد استفاده در تصفیه آب فوق العاده خالص و حذف هیدروکربن های سنگین از میعانات بازیافت شده
کربن فعال ذغال سنگ

Coal Activated Carbon کربن فعال ذغال سنگ

مورد استفاده برای تصفیه گاز ، تصفیه آب آشامیدنی ، تصفیه فاضلاب و برنامه های تصفیه آب آکواریوم و حوضچه های آب

محصولات کربن فعال در صنعت معادن بسیار مفید هستند و به بخشی از فرایندهای مختلف تبدیل شده اند.

در این میان، فرآوری طلا بسیار مهم است و در زمان حاضر، بیشتر طلای استخراج شده فقط از طریق کربن فعال این روش فرآوری می شود.

ما در شرکت تهران رامتین، ارائه کننده کربن فعال دارای درجه های ویژه ای هستیم که به طور خاص برای صنعت معدن طلا ساخته شده است تا حتی از معادنی که سطح پایین ppm طلا دارند، طلای بیشتری بدست آورید. از سال 1970 بیشتر معادن طلا در سراسر جهان به سیستم های فرآوری طلا مبتنی بر کربن فعال منتقل شده و استخراج از طریق مواد شیمیایی را متوقف کرده اند.

محصولات کربن فعال ارائه شده توسط ما نتیجه مطالعه دقیق و درک روشنی از روند بازیابی طلا از طریق استفاده از فناوری کربن است. آنها به گونه ای طراحی شده اند که بهره وری از سیستم های بازیابی طلا را در بالاترین سطح افزایش داده و دارای استانداردهای لازم  می باشند. فرآوری های بازیابی طلا از نوع Carbon in Leach (CIL) و   Carbon in Pulp (CIP)  با موفقیت از محصولات ما استفاده می کنند. محصولات ما به ویژه برای تولید نیروی محرکه فرآیند فرآوری طلا در معدن طلای شما مناسب هستند.

کربن فعال
کربن اکتیو پوسته نارگیل

 

علاوه بر این ، محصولات اکتیو کربن ما از مواد پوسته نارگیل درجه یک ساخته شده اند و از قدرت ذاتی بالایی برخوردار هستند و به رسیدن به بالاترین مقاومت ممکن در برابر فرسایش کمک می کنند. این قدرت، مقاومت زیادی به مواد کربن می دهد تا در برابر شکستگی و شستشو طلای لود شده در برابر طلا داشته باشد. با چنین غلظت پلاکت پایین، شکست کربن در بخش طولی بسیار کم است و قدرت بالای بازیابی طلا را به روشی ثابت حفظ می کند.


Activated Carbon ارائه شده توسط ما این توانایی را دارند که طلای بازیافت شده از کربن را در مدار شستشو تصفیه کند و در نتیجه توانایی شما برای بازیابی طلای بیشتر برای هر واحد از کربن فعال مورد استفاده در فرآیند، افزایش می یابد.

برای اطلاع از قیمت کربن فعال و موجودی کالا با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

× تماس با کارشناس فروش در واتس آپ